שאלות נפוצות

"עדיף לשאול ולהיות טיפש לרגע, מאשר לא לשאול ולהיות טיפש לנצח"

זה אמיתי? אתם באמת מוכרים נאדים?

כן, אנחנו באמת מוכרים נאדים. החומר שבצנצנת הוא אינו נאד אמיתי, אלא חומר שמטרתו לדמות את חווית הריח של נאד אמיתי. היתרון בחומר הזה הוא שבניגוד לנאד אמיתי המתפוגג לאחר מספר שניות, הנאדים שלנו נשארים בצנצנת לאורך זמן *כל עוד הנאד שמור במקום קריר ומוצל* אנו מציינים שוב שהחומר בצנצנת אינו נאד אמיתי אלא חומר המדמה את הריח!

על איזה נאד אתם ממליצים?

שאלת השאלות! אך אין לנו עלייה תשובה של ממש, לכל אחד יש את הנאד הפרסונלי שלו שהוא מעדיף, זה מאוד אישי, מאוד אינדיבידואלי. לצורך העניין, יש שיגידו שהבדואי מסיני הוא המושלם עבורם ולעומת זאת יש שיעדיפו את דגם כלה ויגידו שהוא הנאד המדויק להם.

האם אתם עושים משלוחים?

בדוק שעושים. אנחנו לא באנו לשחק בקקה, אנחנו עושים משלוחים עד הדלת לכל רחבי הארץ.

תוך כמה זמן הנאד מגיע מרגע ההזמנה?

עד 7 ימי עסקים. יהיה לכם קשה להתאפק, אבל זה שווה את זה!

אפשר להזמין נאד באיסוף עצמי?

בהחלט, אפשר לבצע איסוף עצמי מרעננה. לאחר ההזמנה, נציג שלנו ייצור איתכם קשר על מנת לתת לכם כתובת מדוייקת ולתאם איתכם שעת איסוף, ההזמנה שלכם תהייה מוכנה לאיסוף עד 3 ימי עסקים מרגע קבלת ההזמנה.

האם התשלום באתר מאובטח?

נו מה אנחנו נראים לכם ילדים? התשלום באתר מאובטח לפי תקן SSL העולמי אז אין לכם שום סיבה לדאגה (:

כמה זמן הריח נשאר? האם אפשר לפתוח כמה פעמים?

הריח לא "בורח" מהצנצנת אחרי הפתיחה הראשונה. ניתן לפתוח כמה פעמים, ולפני הפתיחה הראשונית הריח יכול להחזיק אפילו מספר שבועות או חודשים. אנחנו לא מתחייבים שהנאד יחזיק כמה חודשים, אבל מניסויים שעשינו יש נאדים שהחזיקו אפילו חצי שנה. מה שכן- אם שמים את הנאד בשמש, הריח עלול לאבד מהאפקט שלו.

האם לכל נאד יש ריח שונה?

אנחנו משתדלים שלכל דגם יהיה ריח שונה. אך עם זאת, ייתכן ולשני דגמים שונים יהיה ריח זהה, ייתכן גם שהריח בין הצנצנות אכן יהיה שונה אך יהיה קשה להבדיל.

איך המארז מגיע?

הנאד מגיע בתוך קופסא ושקית ממותגות ויוקרתיות.

משחה מומלצת לטחורים?

שלום לך בומר! ככל הנראה אתה הגעת לאתר הלא נכון, בכל מקרה ממליצים לך להיוועץ עם רופא ולא לחפש ייעוץ רפואי באינטרנט. עד אז אתה מוזמן לבזבז את מיטב כספי הפנסיה שלך אצלנו באתר על גימיק טיפשי שיגרום לנכדים לבוא לבקר אותך!

מה שלומכם?

יכל להיות יותר טוב, אבל בגדול הכל בסדר. איזה מישהי נכנסה לנו ברכב היום והלך לנו הטמבון, אבל אנחנו לוקחים את זה בקלילות. צריך קצת פרופורציה בחיים (: תודה ששאלתם!